Stal Mielec na bogato. 80-lecie klubu będzie obchodzić w Stanach Zjednoczonych

Stal Mielec na bogato. 80-lecie klubu będzie obchodzić w Stanach Zjednoczonych fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Stal Mielec

Na ten rok przypada 80. rocznica założenia Stali Mielec. Z tej okazji zespół wybierze się na tournée po Stanach Zjednoczonych.

Mielczanie sezon ligowy zakończyli na trzecim miejscu w tabeli I ligi. Nie oznacza to jednak, że kampania się dla nich skończyła. Wręcz przeciwnie. Już jutro piłkarze oraz sztab trenerski wyruszą do Stanów Zjednoczonych.

Organizacją wyjazdu zza Ocean zajęła się Stal Mielec Nowy Jork, która sfinansuje pobyt polskiej ekipie. Dodajmy, że obchodzi ona swoje 15-lecie. 

„Biało-Niebiescy” podczas pobytu w jednym z państw Ameryki Północnej zagrają ze wspomnianą drużyną z Nowego Jorku, następnie zmierzą się z FC Polonia Falcon, a na zakończenie tournée podejmą Westchester Flame. Powrót zaplanowano na 30 maja. 

W kraju zostaną Bogusław Wyparło, Łukasz Cierpich, Leandro Messias dos Santos, Davi, Josip Soljić, Peter Dungel, Łukasz Wroński, Bartosz Bajorek i Rafał Strączek. Na taki obrót spraw wpływ mają m.in. problemy zdrowotne. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy