Standard Liège, grupowy rywal Lecha Poznań w Lidze Europy, z czterema przypadkami koronawirusa

Standard Liège, grupowy rywal Lecha Poznań w Lidze Europy, z czterema przypadkami koronawirusa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Standard Liege

Standard Liège poinformował, że w klubie wykryto cztery przypadki zakażenia koronawirusem, w tym u trzech zawodników.

Tymi piłkarzami jest trójka 19-latków: Michel-Ange Balikwisha, Nicolas Raskin oraz Moussa Sissako. Wszyscy udali się już na domową kwarantannę i nie będą w najbliższym czasie do dyspozycji trenera Philippe'a Montaniera. Do tego zakażony został również trener bramkarzy Jan Van Steenberghe.

Dodatkowo w izolacji chwilowo znajdują się też kolejni 19-latkowie: Abdoul Tapsoba i Damjan Pavlovic, którzy mieszkają razem z Sissako. U obu piłkarzy testy pokazały wynik negatywny, jednak w ten sposób Standard dochowuje wszelkich środków ostrożności.

Wszyscy młodzi piłkarze powinni wrócić na mecze Ligi Europy przeciwko Lechowi Poznań. Rozegrane zostaną one 5 i 26 listopada. Zabraknie ich natomiast w najbliższych spotkaniach ligowych oraz we wspomnianej LE, gdy rywalami będą Rangers FC (jutro) oraz Benfica (29 października).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy