Steblecki blisko Górnika Zabrze

Steblecki blisko Górnika Zabrze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sportowe Fakty

Sebastian Steblecki przechodzi testy medyczne w Górniku Zabrze.

Były zawodnik Cracovii przez ostatnie półtora roku był związany z SC Cambuur. Jego kontrakt z holenderskim klubem wygasa co prawda w czerwcu tego roku, lecz piłkarz zdecydował o powrocie do kraju już podczas zimowego okna. Pomocnik niebawem podpisze umowę z Górnikiem Zabrze - dziś przeszedł obligatoryjne testy medyczne.

23-latek ma na koncie 43 mecze w Ekstraklasie. W Eredivisie wziął udział w 16 spotkaniach, w których zdobył trzy gole. Będzie to czwarty nowy nabytek ekipy Leszka Ojrzyńskiego - wcześniej umowy z "Trójkolorowymi" podpisali Szymon MatuszekMarcis Oss i Ken Kallaste.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy