Stephan El Shaarawy wraca do gry w Europie [OFICJALNIE]

Stephan El Shaarawy wraca do gry w Europie [OFICJALNIE] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Roma

Stephan El Shaarawy ponownie będzie występował w Romie.

Na temat powrotu włoskiego skrzydłowego do „Giallorossich” spekulowało się od pewnego czasu. Dzisiaj Roma potwierdziła jego zakontraktowanie. Piłkarz wrócił do klubu po półtorarocznej przerwie.

W tym czasie El Shaarawy reprezentował barwy Shanghai Greenland Shenhua. Włoski zawodnik rozegrał tam jednak tylko 19 meczów. Zdobył cztery bramki i zanotował trzy ostatnie podania.

28-latek był łączony z powrotem do Rzymu już kilka miesięcy temu. Ostatecznie doszło do tego dopiero teraz.

El Shaarawy za pierwszym razem trafił do Romy w 2016 roku. W koszulce „Giallorossich” rozegrał 139 meczów (40 bramek i 26 asyst). Łącznie 28-krotny reprezentant Włoch ma na koncie 195 występów w Serie A. Oprócz rzymskiej ekipy przyczyniła się do tego gra w Genoi oraz Milanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy