Stępiński dołączy do Cionka i Salomona?!

Stępiński dołączy do Cionka i Salomona?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Mariusz Stępiński znalazł się na celowniku SPAL, donosi La Gazetta dello Sport.

Władze trzynastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A liczą się ze stratą swojego podstawowego napastnika, Andrei Petagni. W ostatnim czasie spłynęła do nich oferta z Lazio, opiewająca na dziesięć milionów euro. Nie można wykluczyć, że zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Z tego względu w mediach ruszyły spekulacje na temat jego ewentualnego następcy. Na giełdzie nazwisk pojawiają się kandydatury Khoumy Babacara i Mariusza Stępińskiego.

Senegalczyk występuje na co dzień w Sassuolo. Poprzedni sezon do pewnego momentu układał się dla niego bardzo dobrze, jednak w końcówce rozgrywek pełnił raczej rolę zmiennika. W 29 ligowych meczach strzelił siedem bramek i zanotował dwie asysty. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Polak z kolei jest mocno zdeterminowany, aby zmienić miejsce pracy. Podobne podejście do sprawy mają władze Chievo, które zwietrzyły w jego przypadku szansę na sowity zarobek.

SPAL nie jest jednym klubem zabiegającym o względy 24-latka. Znajdował się on bowiem w ostatnim czasie na celowniku innych ekip z Włoch oraz zespołów hiszpańskich. 

Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie 35 meczów. Na jego dorobek złożyło się sześć bramek. Ponadto zanotował dwie asysty.

Jeżeli Stępiński przeprowadzi się do trzynastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A, to wzmocni tam polską kolonię. Zawodnikami SPAL są bowiem Thiago Cionek i Bartosz Salamon.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy