Stępiński dołączy do Cionka i Salomona?!

Stępiński dołączy do Cionka i Salomona?! fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Mariusz Stępiński znalazł się na celowniku SPAL, donosi La Gazetta dello Sport.

Władze trzynastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A liczą się ze stratą swojego podstawowego napastnika, Andrei Petagni. W ostatnim czasie spłynęła do nich oferta z Lazio, opiewająca na dziesięć milionów euro. Nie można wykluczyć, że zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Z tego względu w mediach ruszyły spekulacje na temat jego ewentualnego następcy. Na giełdzie nazwisk pojawiają się kandydatury Khoumy Babacara i Mariusza Stępińskiego.

Senegalczyk występuje na co dzień w Sassuolo. Poprzedni sezon do pewnego momentu układał się dla niego bardzo dobrze, jednak w końcówce rozgrywek pełnił raczej rolę zmiennika. W 29 ligowych meczach strzelił siedem bramek i zanotował dwie asysty. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Polak z kolei jest mocno zdeterminowany, aby zmienić miejsce pracy. Podobne podejście do sprawy mają władze Chievo, które zwietrzyły w jego przypadku szansę na sowity zarobek.

SPAL nie jest jednym klubem zabiegającym o względy 24-latka. Znajdował się on bowiem w ostatnim czasie na celowniku innych ekip z Włoch oraz zespołów hiszpańskich. 

Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie 35 meczów. Na jego dorobek złożyło się sześć bramek. Ponadto zanotował dwie asysty.

Jeżeli Stępiński przeprowadzi się do trzynastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A, to wzmocni tam polską kolonię. Zawodnikami SPAL są bowiem Thiago Cionek i Bartosz Salamon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy