Stępiński dołączy do Cionka i Salomona?!

Stępiński dołączy do Cionka i Salomona?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Mariusz Stępiński znalazł się na celowniku SPAL, donosi La Gazetta dello Sport.

Władze trzynastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A liczą się ze stratą swojego podstawowego napastnika, Andrei Petagni. W ostatnim czasie spłynęła do nich oferta z Lazio, opiewająca na dziesięć milionów euro. Nie można wykluczyć, że zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Z tego względu w mediach ruszyły spekulacje na temat jego ewentualnego następcy. Na giełdzie nazwisk pojawiają się kandydatury Khoumy Babacara i Mariusza Stępińskiego.

Senegalczyk występuje na co dzień w Sassuolo. Poprzedni sezon do pewnego momentu układał się dla niego bardzo dobrze, jednak w końcówce rozgrywek pełnił raczej rolę zmiennika. W 29 ligowych meczach strzelił siedem bramek i zanotował dwie asysty. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Polak z kolei jest mocno zdeterminowany, aby zmienić miejsce pracy. Podobne podejście do sprawy mają władze Chievo, które zwietrzyły w jego przypadku szansę na sowity zarobek.

SPAL nie jest jednym klubem zabiegającym o względy 24-latka. Znajdował się on bowiem w ostatnim czasie na celowniku innych ekip z Włoch oraz zespołów hiszpańskich. 

Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie 35 meczów. Na jego dorobek złożyło się sześć bramek. Ponadto zanotował dwie asysty.

Jeżeli Stępiński przeprowadzi się do trzynastej ekipy poprzedniego sezonu Serie A, to wzmocni tam polską kolonię. Zawodnikami SPAL są bowiem Thiago Cionek i Bartosz Salamon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy