Stępiński o krok od przenosin do Lecce

Stępiński o krok od przenosin do Lecce fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński

Z informacji przedstawionych przez Piotra Koźmińskiego z „Super Expressu” wynika, że Mariusz Stępiński przejdzie z Hellasu Verona do Lecce.

Polski napastnik ma trafić do Lecce na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją wykupu. Transakcja jest o krok od finalizacji.

Jeszcze kilkanaście dni temu wydawało się, że Stępiński przejdzie do Genoi. Klub z Ligurii prowadził zaawansowane rozmowy z Hellasem. Wszystko wskazuje jednak na to, że Polak wyląduje w Lecce.

25-latek występuje w Hellasie od 2019 roku. W jego barwach rozegrał do tej pory 21 meczów, notując w nich trzy trafienia i asystę. Wcześniej Stępiński reprezentował barwy Chievo. Łącznie ma na koncie 78 występów oraz 14 bramek w Serie A.

Z Lecce polski atakujący będzie rywalizował w Serie B. Drużyna z Apulii nie zdołała utrzymać się na najwyższym włoskim szczeblu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy