Stępiński pójdzie na wojnę z kibicami?! Szansa na powrót do Serie A!

Stępiński pójdzie na wojnę z kibicami?! Szansa na powrót do Serie A! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Matteo Moretto

Hellas Werona stara się o angaż Mariusza Stępńskiego, który gra dla lokalnego rywala. Tym samym ewentualny transfer ze strony Polaka może spotkać się z dezaprobatą ze strony kibiców pochodzących z Werony.

Polak nie jest przychylnie nastawiony do pozostania w Serie B i w związku z tym chętnie powróciłby na najwyższy poziom rozgrywek we Włoszech. Do tej pory jednak wszystkie zainteresowane kluby z Parmą oraz SPAL na czele, nie potrafiły dojść do porozumienia z jego obecnym pracodawcą. Teraz swoich szans postanowili sprowadzać działacze Hellasu Werona (beniaminek Serie A), którzy według Matteo Moretto współpracującego z Gianlucą Di Marzio oraz telewizją Sky Sport Italia, rozpoczęli starania o angaż środkowego napastnika.

Za 24-latka w ostatnim czasie oferowano 3,5 miliona euro, lecz władze Chievo Werona pozostawały nieugięte, licząc zapewne na podbicie stawki ze strony innych ekip. Ostatecznie czterokrotny reprezentant „Biało-Czerwonych” nie zmienił pracodawcy, jednak bacząc na ostatnie doniesienia, to nadal jest możliwe.

Z drugiej strony warto zauważyć, że przenosiny do lokalnego rywala „Ceo” mogą zostać nie najlepiej przyjęte przez tamtejszych kibiców, którzy w dużej mierze kibicują Hellasowi, stąd niewiele bezpośrednich transakcji pomiędzy oboma klubami.

Mariusz Stępiński w sezonie 2018/2019 był najlepszym strzelcem swojej drużyny, w barwach której rozegrał 37 spotkań i strzelił sześć goli, a ponadto zanotował dwie asysty. W bieżącej kampanii Polak wystąpił w trzech meczach, lecz jak dotąd nie zdołał zaznaczyć swojej obecności. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy