Steven Gerrard zapowiada, że Aston Villa będzie zwracała uwagę na szczepienia przed zimowymi transferami

Steven Gerrard zapowiada, że Aston Villa będzie zwracała uwagę na szczepienia przed zimowymi transferami fot. Aston Villa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Guardian

Steven Gerrard, menedżer Aston Villi, wyznał, że podczas procesu rekrutacyjnego w styczniowym oknie transferowym pod uwagę będzie brane to, czy dany zawodnik jest zaszczepiony.

Pandemia koronawirusa i związane z nią ryzyko wyłączenia z gry na dłuższy czas prowadzą do wprowadzenia nowych zasad dotyczących negocjacji transferowych. Jak zapowiada „Stevie” Gerrard, jednym z punktów na pewno będzie kwestia szczepienia, a także podejście zawodnika do całej sprawy.

– Jesteśmy bardzo dokładni i drobiazgowi w kwestii procesu rekrutacyjnego. (…) Spoglądamy naprawdę na wszystko, więc jestem przekonany, że ta sprawa się pojawi. Nie wydaje mi się, żeby było to właściwe, abym ja komentował, co bym zrobił w tej sytuacji. Niemniej z pewnością zostałoby to omówione w rozmowach zakulisowych – wyznał.

Jednocześnie Anglik zaznaczył, że większość jego podopiecznych jest zaszczepiona.

Jak na razie przygoda 41-latka z Aston Villą układa się znakomicie. Zespół pod jego wodzą wygrał bowiem z Leicester City, Crystal Palace oraz Brighton & Hove Albion, a przegrał jedynie i to minimalnie z Manchesterem City (1:2) i Liverpoolem (0:1).

Wśród celów „The Villans” na styczniowe okno transferowe znajdują się Joe Gomez czy Connor Goldson.

***

Steven Gerrard idzie w ślady Antonio Conte. Keczup zakazany w Aston Villi

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy