Stokowiec tłumaczy odsunięcie piłkarzy od składu Lechii | Wolski: Wystarczyło powiedzieć, że jestem za słaby

Stokowiec tłumaczy odsunięcie piłkarzy od składu Lechii | Wolski: Wystarczyło powiedzieć, że jestem za słaby fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy I Rafał Wolski I Twitter

Piotr Stokowiec wypowiedział się na łamach „Przeglądu Sportowego” na temat odejścia kilku zawodników z Lechii Gdańsk. Do słów szkoleniowca odniósł się jeden z nich - Rafał Wolski.

„Przegląd Sportowy” zapytał Stokowca o rozmowy z Arturem Sobiechem, Sławomirem Peszko, Rafałem Wolskim czy Michałem Makiem, którzy niedawno opuścili Lechię, i atmosferę rozstania z zawodnikami.

To były trudne rozmowy, po których została spalona ziemia? Mógłby pan z tymi zawodnikami współpracować w przyszłości np. w innym klubie?
- Nie chciałbym uogólniać, bo każda decyzja była indywidualna, a nie zbiorowa. Mogę sobie wyobrazić, że będę z nimi kiedyś współpracować. Często to nie klub podejmował decyzję, a sami zawodnicy. Rozstaliśmy się z wieloma zawodnikami, z którymi mam bardzo dobre relacje - stwierdził Stokowiec (cały wywiad TUTAJ).

Do jego słów postanowił odnieść się Wolski, który zamieścił na Twitterze powyższy fragment wywiadu, komentując: „Od grudnia do dnia dzisiejszego z trenerem nie rozmawiałem i nie powiedział mi czym kierował się, odsuwając mnie od drużyny. Wystarczyło powiedzieć ze jestem za słaby. Dobrych relacji tez nie mamy”.

Przypomnijmy, że 27-letni Wolski w marcu został zawodnikiem Wisły Płock. Ofensywny pomocnik nie zadebiutował jeszcze w jej barwach.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy