Strzelił gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów, trafi do Wieczystej Kraków?!

2024-05-16 11:03:04; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Strzelił gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów, trafi do Wieczystej Kraków?! Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: podkarpacielive.pl

Wieczysta Kraków jest o krok od zapewnienia sobie awansu do drugiej ligi, dlatego szuka wzmocnień. Teraz na celownik drużyny Sławomira Peszko trafił Sebastien Thill ze Stali Rzeszów - twierdzi podkarpacielive.pl.

Wieczysta Kraków szuka wzmocnień pod kątem awansu do drugiej ligi. Obecnie podopieczni Sławomira Peszko już praktycznie pewni tego, że w przyszłym sezonie znajdą się na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Trzeba jednak postawić kropkę nad „i”.

W tle natomiast trwają poszukiwania nowych twarzy. Ostatnio media łączyły ze wspomnianym zespołem Marcina Cebulę, a teraz na radar trafił też Sebastien Thill ze Stali Rzeszów - twierdzi podkarpacielive.pl.

Luksemburczyk to czołowa postać drużyna pierwszoligowca, która dysponuje bardzo ciekawym CV. W przeszłości występował bowiem w barwach Sheriffa Tyraspol w Lidze Mistrzów. Dał się przede wszystkim zapamiętać ze strzelonego gola przeciwko Realowi Madryt w wygranym meczu w sezonie 2021/2022.

Dodatkowo w tym samym roku trafił też przy okazji potyczki z Interem Mediolan.

Później reprezentant swojego kraju grał dla takich ekip jak Progrès Niederkorn oraz Hansa Rostock. 1 września 2022 roku zasilił wspomnianą Stal Rzeszów, a obecny sezon w jego wykonaniu to 33 spotkania, cztery bramki oraz dziewięć asyst.

Umowa ofensywnego pomocnika z obecnym klubem wygasa 30 czerwca 2024 roku, a zatem będzie wkrótce do wzięcia za darmo, co tylko podsyca spekulacje w kwestii przyszłości.