Sturridge zbliża się do Trabzonsporu

Sturridge zbliża się do Trabzonsporu fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nizaar Kinsella

Nizaar Kinsella z Goal.com podaje, że Daniel Sturridge jest coraz bliżej przenosin do Trabzonsporu.

O tym, że angielski napastnik może trafić do tureckiego klubu pisały już media znad Bosforu. Podawały one, że sprawa transferu Sturridge'a jest wręcz przesądzona i lada moment parafuje on kontrakt z Trabzonsporem. Na to trzeba jeszcze poczekać, ale zgodnie z doniesieniami Kinselli strony faktycznie mogą nawiązać współpracę.

Sturridge zjawi się dzisiaj w Turcji, gdzie będzie negocjował z władzami Trabzonsporu. Działacze oferują mu dwuletnią umowę z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Anglik mógłby liczyć na zarobki w wysokości trzech milionów euro za sezon.

29-latek pozostaje bez klubu po tym, jak kilka tygodni temu wygasł jego kontrakt z Liverpoolem. Barwy „The Reds” reprezentował od 2013 roku. W tym czasie rozegrał 160 spotkań, notując 68 trafień i 26 asyst. Wcześniej Sturridge był zawodnikiem Chelsea i Manchesteru City.

Atakujący nie narzeka na brak propozycji. Jak podawał „The Telegraph”, konkretne oferty złożyło mu 13 klubów.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy