Styczniowy transfer Andrei Belottiego? Torino otwarte na negocjacje

Styczniowy transfer Andrei Belottiego? Torino otwarte na negocjacje fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Chociaż Torino cały czas liczy na to, że uda mu się nakłonić Andreę Belottiego do podpisania nowego kontraktu, klub bierze także pod uwagę rozstanie ze swoim kapitanem już w styczniu - podaje „Tuttosport”.

„Byki” złożyły 27-latkowi niezwykle lukratywną ofertę, w myśl której za sam podpis na kontrakcie otrzymałby milion euro. Piłkarz jednak odmówił. Od tego czasu jego przyszłość jest jedną wielką niewiadomą.

Najmocniej zainteresowany angażem środkowego napastnika jest AC Milan, ale wicemistrz Włoch rozważa ruch w kontekście przyszłego lata, gdy będzie on dostępny na zasadzie wolnego transferu. To może pokrzyżować plany obu stronom, bowiem sam zawodnik traktuje przeprowadzkę na San Siro jako priorytet.

Według „Tuttosport” Torino najchętniej przedłużyłoby współpracę ze swoim kapitanem, ale jeśli nie zmieni on niebawem zdania, celem będzie rozstanie już w styczniu.

Wszystko po to, aby zarobić coś na odejściu zwycięzcy EURO 2020, którego umowa wygasa w połowie 2022 roku.

Andrea Belotti w tym sezonie był trapiony przez problemy zdrowotne. W związku z tym rozegrał cztery spotkania, a swoją obecność zaznaczył jednym trafieniem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy