Superliga: Sprostowanie „The Athletic”. Atlético Madryt i Juventus nie mówią „nie”!

Superliga: Sprostowanie „The Athletic”. Atlético Madryt i Juventus nie mówią „nie”!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Athletic

Superliga przeżywa dziś absolutny wstrząs, ale nie wszyscy jeszcze się wyłamali - w tym Atlético Madryt i Juventus.

Superliga funduje kibicom sporo emocji od niedzielnego wieczoru, a wśród kolejnych informacji pojawiają się również te nie w pełni potwierdzone. O ile wszystko wskazuje na to, że Chelsea oraz Manchester City wypiszą się z projektu, a FC Barcelona również poważnie to rozważa, wciąż niepewna jest przyszłość Juventusu oraz Atlético Madryt.

We wtorkowy wieczór pojawiły się informacje, jakoby oba kluby, pod wpływem mieszanych reakcji na utworzenie nowych rozgrywek, miały podjąć odważne działania - ekipa z Wanda Metropolitano miała rozważać wyjście z rozgrywek, zaś w Juventusie miało dojść do zmiany na stanowisku prezydenta. Dziennikarze „The Athletic” wyjaśniają jednak, że tak się nie stanie, przynajmniej teraz.

Między innymi brytyjski „The Independent” informował, że Andrea Agnelli rozważa rezygnację ze stanowiska prezydenta Juventusu w związku z potencjalnym upadkiem pomysłu Superligi, podzielając losy Eda Woodwarda, który opuścił szeregi Manchesteru United. James Horncastle zaczerpnął jednak swoich źródeł i przekazał, iż klub stanowczo zaprzecza, jakoby prezydent miał odejść.

Z kolei Dermon Corrigan dementuje doniesienia na temat „Los Colchoneros”. Madrytczycy mieli rzekomo wypisać się z nowopowstałych rozgrywek, jednak w rzeczywistości, przynajmniej na razie, tego nie uczynili. Zamiast podejmowania pochopnych decyzji, zarząd woli podejść do sprawy na spokojnie. We wtorek, przy okazji popołudniowego treningu, prezes oraz prezydent klubu spotkali się z piłkarzami przed zajęciami, by wyjaśnić pewne kwestie oraz odpowiedzieć na pytania i wątpliwości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy