Świderski poczeka na lepszy moment

Świderski poczeka na lepszy moment fot. PAOK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Karol Świderski nie opuści szeregów PAOK-u w trwającym zimowym oknie transferowym - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Środkowy napastnik był w ostatnim czasie bardzo mocno łączony z przedwczesnym zakończeniem współpracy z ekipą z Salonik.

Najpierw w mediach bardzo dużo mówiło się o ewentualnych przenosinach 24-letniego zawodnika do Bologna FC. Później do walki o względy naszego piłkarza miał wkroczyć także Union Berlin.

Oba te zespoły nie zaprezentowały jednak Karolowi Świderskiemu oraz jego obecnemu pracodawcy na tyle atrakcyjnych warunków, aby obie strony zgodziły się na nie przystać.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekonuje, że pierwszy z wymienionych klubów był skłonny wypożyczyć byłego gracza Jagiellonii Białystok z zawartą opcją definitywnego wykupu. Z kolei ekipa z Bundesligi skłaniała się ku wyłożeniu na niego 3-4 milionów euro.

W zaistniałej sytuacji środkowy napastnik zamierza kontynuować swoją przygodę z futbolem w PAOK-u i dopiero po zakończeniu sezonu zacznie szukać swojej kolejnej szansy na opuszczenie greckiego zespołu na rok przed wygaśnięciem obowiązującego z nim porozumienia.

Świderski rozegrał 27 spotkań w tym sezonie i zdobył w nich siedem bramek oraz zanotował pięć asyst.

Ostatnio zaczął pojawiać się na boisku tylko z ławki rezerwowych po tym, jak do drużyny z Salonik dołączył Michael Krmenčík z Club Brugge, co zapowiada, że w nadchodzących miesiącach może mieć problemy z regularną grą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy