Syn Diego Maradony na oddziale intensywnej terapii

Syn Diego Maradony na oddziale intensywnej terapii fot. Andrew Makedonski / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tancredi Palmeri | Olé

Diego Armando Maradona zmarł z powodu ostrej niewydolności serca. Jak się okazuje, Diego Sinagra, syn byłego argentyńskiego piłkarza, o śmierci ojca został poinformowany przez dziennikarza na oddziale intensywnej terapii.

„Boski Diego”, przy całej jego boiskowej klasie, słynął z rozwiązłego życia. Mimo że miał żonę, w latach 80. spłodził syna z inną kobietą, modelką Cristianą Sinagrą. Diego, jak go nazwano, poszedł w ślady ojca i także próbował swoich sił w piłce nożnej.

Karierę rozpoczynał w akademii młodzieżowej SSC Napoli, z której trafił do Genoi. Jako 17-latek zjawił się na testach w Dunfermline Athletic, a chciały go wtedy również między innymi SL Benfica i Blackburn Rovers. Później kontynuował występy we włoskich drużynach z niższych lig, jak chociażby Cervia 1920 czy Venafro.

Diego Sinagra w ostatnich latach uprawiał także piłkę nożną plażową, grając w reprezentacji Włoch. Ostatecznie jednak powrócił do tradycyjnej odmiany tej dyscypliny sportu.

34-latek na początku listopada planował podróż do Argentyny w celu odwiedzin ojca, ale na przeszkodzie stanął pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Z powodu choroby Włoch trafił na oddział intensywnej terapii.

Jak donosi Tancredi Palmeri, podczas pobytu w szpitalu zadzwonił do niego jeden z prezenterów telewizyjnych, aby dowiedzieć się, co czuje po stracie ojca. Jak się okazuje, Sinagra o czym nie wiedział i w ten oto sposób poznał brutalną prawdę o Diego Maradonie.

Musimy jednocześnie wiedzieć, że Maradona początkowo nie przyznawał się do dziecka, aż w 1993 roku sąd go wyręczył. Dopiero w 2016 roku były legendarny piłkarz oświadczył publicznie, że 34-latek jest jego synem. Od tego czasu panowie spotykali się ze sobą regularnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy