Szaleństwo Conte. Negocjacje w sprawie trzeciego reprezentanta Anglii!

Szaleństwo Conte. Negocjacje w sprawie trzeciego reprezentanta Anglii!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Telegraph

Chelsea nieoczekiwanie włącza się do walki o Rossa Barkleya.

Reprezentant Anglii od kilku miesięcy był przymierzany do zmiany otoczenia. Everton tego lata zabezpieczył się zresztą na odejście ofensywnego pomocnika, dokonując niezbędnych wzmocnień. Na dwie doby przed zamknięciem okna 23-latek dalej jednak figuruje na liście zawodników „The Toffees”.

Za faworyta do pozyskania Barkleya uchodził Tottenham, ale londyńczycy nie potrafili porozumieć się z jego pracodawcą. W dodatku piłkarz odniósł ostatnio kontuzję, która - wydawało się - że przekreśli jego transfer. Tymczasem sytuację może zmienić zainteresowanie ze strony mistrza kraju.

„The Telegraph” informuje, że Antonio Conte może okazać się wielkim wygranym ostatnich chwil letnich zakupów. Włoch wspólnie z działaczami od kilku dni intensywnie pracuje nad sprowadzeniem Alexa Oxlade-Chamberlaina i Danny'ego Drinkwatera, a teraz zgłasza się po kolejnego Anglika.

Chelsea negocjacje z Evertonem ma zacząć od 25 milionów funtów. To mało, biorąc pod uwagę, że dotychczas ekipa z Liverpoolu żądała dwa razy tyle. Barkley ma jednak niespełna rok do końca kontraktu i w klubie z Goodison Park zdają sobie sprawę, że jeśli nie ustąpią, mogą w przyszłości nie zarobić nawet funta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy