Szczegóły oferty United za reprezentanta Włoch

Szczegóły oferty United za reprezentanta Włoch
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Manchester United złożył ofertę za Matteo Darmiana.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że "Czerwone Diabły" zainteresowały się reprezentantem Włoch. Okazuje się, że nie tylko wyraziły chęć pozyskania defensora, ale także poczyniły konkretne działania, składając pierwszą propozycję działaczom Torino.

Klub z Old Traffor zaoferowł Włochom 12 milionów euro plus bonusy, które wynosiły kolejne trzy miliony. Pracodawca 25-latka nie przystał jednak na te warunki, zgodnie z przewidywaniami oczekując 20 milionów euro. 

Działacze z Turynu są ponoć gotowi przyjąć niższą propozycję, ale pod warunkiem zmodyfikowania wspomnianych dodatków. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy