Szczęsny będzie miał nowego rywala?

Szczęsny będzie miał nowego rywala?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mirror

Niewykluczone, że Wojciechowi Szczęsnemu przybędzie nowy konkurent w walce o miejsce w bramce Arsenalu.


Według doniesień brytyjskiej prasy, "Kanonierzy" rozważają złożenie oferty za Mattię Perina z Genoi, który dzięki znakomitej dyspozycji w ostatnich miesiącach zadebiutował niedawno w reprezentacji Włoch, co przyciągnęło uwagę silniejszych klubów, między innymi Milanu oraz Liverpoolu.

Angielskie media ponownie wracają do "papierosowej afery" z Polakiem w roli głównej, insynuując że jego przyszłość na Emirates Stadium jest bardzo niepewna, stąd właśnie trwają poszukiwania nowego golkipera, choć nie za wszelką cenę. Sęk w tym, że 22-latka wielu ekspertów namaszcza jako następcę Gianluigiego Buffona, co stanowi bardzo dobrą recenzję umiejętności. Jeśli dodać do tego fakt, że ewentualnie pozyskanie go nie powinno wiązać się z większym wydatkiem, Arsenal może wykorzystać nadarzającą się szansę do zatrudnienia solidnego bramkarza za niewielkie pieniądze i tym samym zabezpieczyć się na przyszłość.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy