Szczęsny i koledzy wykręcili numer Wengerowi? Jest dementi

Szczęsny i koledzy wykręcili numer Wengerowi? Jest dementi fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: 101 Great Goals/Transfery.info

Angielskie media donoszą, że Arsené Wenger był bliski odesłania Szczęsnego, Flaminiego i Gibbsa do domu z przygotowań do sezonu w Stanach Zjednoczonych za żart, który zrobili.

"Kanonierzy" do Nowego Jorku przyjechali na przedsezonowy mecz towarzyski z New York Red Bulls i, według niepotwierdzonych plotek, Wojciech Szczęsny, Mathieu Flamini i Kieran Gibbs prawie zostali odesłani do Londynu.

Piłkarze Arsenalu mieli podmienić kawę francuskiego szkoleniowca na sos do mięsnych potraw. Wojciech Szczęsny zaprzeczył jednak doniesieniom na Facebooku, twierdząc, że nie miałby odwagi zrobić takiego żartu przełożonemu.

 
Post użytkownika Wojciech Szczesny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy