Szósty transfer Liverpoolu na ostatniej prostej

Szósty transfer Liverpoolu na ostatniej prostej
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Liverpool Echo

Liverpool jeszcze w tym tygodniu powinien przeprowadzić kolejny, szósty już transfer.

Wczoraj potwierdzono transakcję z udziałem Roberto Firmino, a już dopinane jest sprowadzenie Nathaniela Clyne'a z Southampton.

"Święci" zaakceptowali ofertę w wysokości 12,5 miliona funtów, więc teraz pozostało Liverpoolowi tylko porozumieć się z agentem zawodnika w sprawie kontraktu indywidualnego. Potem przyjdzie czas na testy medyczne, zaraz po powrocie Clyne'a z wakacji w Las Vegas.

24-letni obrońca ma zastąpić Glena Johnsona, odchodzącego na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy