Szósty transfer Liverpoolu na ostatniej prostej

Szósty transfer Liverpoolu na ostatniej prostej
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Liverpool Echo

Liverpool jeszcze w tym tygodniu powinien przeprowadzić kolejny, szósty już transfer.

Wczoraj potwierdzono transakcję z udziałem Roberto Firmino, a już dopinane jest sprowadzenie Nathaniela Clyne'a z Southampton.

"Święci" zaakceptowali ofertę w wysokości 12,5 miliona funtów, więc teraz pozostało Liverpoolowi tylko porozumieć się z agentem zawodnika w sprawie kontraktu indywidualnego. Potem przyjdzie czas na testy medyczne, zaraz po powrocie Clyne'a z wakacji w Las Vegas.

24-letni obrońca ma zastąpić Glena Johnsona, odchodzącego na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy