SZWAJCARIA: Poważna kontuzja napastnika

SZWAJCARIA: Poważna kontuzja napastnika
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Mario Gavranović doznał poważnej kontuzji na jednym z treningów przed meczem z Argentyną.

Reprezentant Szwajcarii zerwał więzadła krzyżowe, co wiąże się z półroczną absencją i niezwykle żmudną rehabilitacją. Oznacza to zatem, że oprócz zakończenia swojego udziału na mundialu, ominie go także pierwsza połowa ligowego sezonu.

25-latek nie zaliczy tego mundialu do udanych, bo zanim doznał fatalnej kontuzji, nie rozegrał ani minuty na brazylijskich boiskach. Wszystko przez konkurencję, która w formacjach ofensywnych Helwetów jest olbrzymia.

Gavrinvić jest na co dzień piłkarzem Zurichu, choć w przeszłości bronił barw niemieckiego Schalke. W kadrze Szwajcarii zanotował dotychczas 11 występów, czterokrotnie wpisując się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy