Szymon Marciniak wyróżniony. Poprowadzi hit czeskiej ligi [OFICJALNIE]

Szymon Marciniak wyróżniony. Poprowadzi hit czeskiej ligi [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy Nas Piłka

Szymon Marciniak został wyznaczony do poprowadzenia nadchodzącego niedzielnego hitu w czeskiej lidze pomiędzy Slavią Praga a Spartą Praga (6 marca o godzinie 18:00).

W trwających rozgrywkach za naszą południową granicą o tytuł mistrzowski rywalizują przede wszystkim jego obrońcy - Slavia Praga oraz Viktoria Pilzno. Tuż za plecami tej dwójki znajduje się Sparta Praga, która marzy jeszcze o włączeniu się do walki o tytuł.

„Bordowi” mają obecnie siedem punktów straty do wyprzedzających ją ekip, ale już w nadchodzący weekend mogą jej część zniwelować, ponieważ zmierzą się na wyjeździe z lokalnym rywalem.

To spotkanie rozpocznie się 6 marca o godzinie 18:00 i będzie transmitowane na Polsacie Sport Premium 2. Ten fakt nie będzie jedynym polskim akcentem związany z tym pojedynkiem, bo do jego poprowadzenia został wyznaczony nasz arbiter - Szymon Marciniak.

Sędzia z Płocka uda się do Czech razem ze swoimi asystentami Adamem Kupsikiem i Michałem Obukowiczem oraz arbitrem VAR - Tomaszem Kwiatkowskim.

41-latek już nie pierwszy raz otrzymuje takie wyróżnienie ze strony zagranicznego związku. W przeszłości gościł on już między innymi na boiskach w Arabii Saudyjskiej, Katarze, Grecji czy na Cyprze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy