Szymon Żurkowski z transferem już w styczniu?! Nowy chętny

Szymon Żurkowski z transferem już w styczniu?! Nowy chętny fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Szymon Żurkowski zmieni w styczniu barwy? Grono chętnych się zwiększa, a od teraz o jego względy zamierza powalczyć też Torino - donosi „Tuttosport”.

Dobry sezon w barwach Empoli poskutkował tym, że w lipcu Szymon Żurkowski wrócił do Fiorentiny. Choć praktycznie do ostatniego dnia okna transferowego wydawało się, że zmieni barwy, to ostatecznie pozostał Stadio Artemio Franchi.

Początkowo wydawało się, że Vincenzo Italiano będzie dawał mu szanse, ale z czasem przytrafiła się mu kontuzja. W związku z tym wystąpił do tej pory raptem w czterech spotkaniach, a jego dorobek to jedna asysta.

Coraz częściej mówi się o tym, że bezwzględu na wszystko Polak zmieni barwy po Mistrzostwach Świata. Do tej pory zainteresowanie nim przejawiały głównie Bologna, Empoli oraz Spezia Calcio.

Teraz jednak do tego tercetu dołączył kolejny duży gracz, a jest nim Torino - donosi „Tuttosport”.

Według informacji tego źródła drużyna prowadzona przez Ivana Juricia szuka kogoś o zbliżonej charakterystyce do Tommaso Pobegi, a Żurkowski wydaje się ciekawym posunięciem.

Jeśli do transakcji dojdzie, to Polak nie będzie czuł się osamotniony, bo w Torino gra jego rodak, Karol Linetty.

Umowa byłego zawodnika Górnika Zabrze z Fiorentiną wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy