Tadrowski dołączy do Pogoni Szczecin

Tadrowski dołączy do Pogoni Szczecin
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport.pl

Grający przez ostatnie pół roku w Arce Gdynia, Julien Tadrowski, zostanie zawodnikiem Pogoni Szczecin. „Portowcy” zapłacą za nowego piłkarza 200 tysięcy złotych.

Wychowanek OSC Lille był w rundzie jesiennej polskiej pierwszej ligi jednym z najlepszych zawodników słabo spisującej się Arki Gdynia. 19-latek niebawem ma podpisać trzletnią umowę z Pogonią, choć zainteresowanie wyrażała także Polonia Warszawa.

 - Do dogadania zostały szczegóły, wręcz szczególiki. Mamy teraz takie przeciąganie liny, bo wiadomo, że każda ze stron chce ugrać na tym transferze jak najwięcej - powiedział dla sport.pl  dyrektor sportowy Arki, Michał Globisz. - Julek na 100 procent będzie jednak piłkarzem Pogoni. Nie negocjujemy już z innymi klubami, tylko dopinamy umowę z "Portowcami".
 
Julien Tadrowski mimo tego, że wychował się we Francji twierdzi, że chce być jak Ludovic Obraniak i grać dla Polski. Młody obrońca zagrał już kilkanaście razy w młodzieżowych reprezentacjach „Biało-Czerwonych”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy