Taiwo jest szczęśliwy w QPR

Taiwo jest szczęśliwy w QPR
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Taye Taiwo nie ukrywa radości z powodu swojej obecnej sytuacji i gry w klubie Queens Park Rangers. Nigeryjczyk nie przejmuje się również spekulacjami, które łączą go ostatnimi czasy z Tottenhamem.

Taiwo jest zawodnikiem Milanu, który do QPR trafił tej zimy na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Zawodnik jest bardzo zadowolony ze swojej obecnej sytuacji w angielskim klubie, w którym dostaje zdecydowanie więcej szans na grę niż miało to miejsce na San Siro.

Według ostatnich doniesień, 26-latek chciałby kontynuować swoją karierę w Anglii, a szczególnie pozostać w Londynie. Dlatego też Nigerjczyk jest łączony z możliwą przeprowadzką na White Hart Lane.

Zainteresowanie takich drużyn jak Tottenham bardzo schlebia samemu zawodnikowi, który ma jednak świadomość, że o jego przyszłości zadecyduje zarząd Milanu.

- Podoba mi się życie w Londynie, a do tego gram tu praktycznie każdego tygodnia - powiedział Nigerjczyk.

- Bycie łączonym z Tottenhamem? Cóż, jeśli to prawda to bardzo mi miło, jednak byłem już z nimi łączony wcześniej.

- Jestem zawodnikiem Milanu, więc jeśli ktoś jest mną zainteresowany to wie co powinien zrobić - zakończył Taiwo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy