Tajemniczy Pizarro

Tajemniczy Pizarro fot. Transfery.info
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Sky Sports

Claudio Pizarro wydaje się być nie do końca zdecydowany, czy pozostanie w Werderze na przyszły sezon.

Kontrakt Peuwiańczyka kończy się  w czerwcu 2013 roku, ale klauzula w nim zawarta mówi, że zawodnik może odejść za darmo po tych rozgrywkach Bundesligi.

Weteran bardzo szybko stał się ulubieńcem kibiców. W tym sezonie zdobył 15 goli w 18 meczach, co daje wspaniały wynik.  Taką średnią osiągają tylko najwybitniejsi napastnicy.
 
- W klubie panuje niesamowita, rodzinna atmosfera. Relacje między fanami, a zawodnikami są wyjątkowe, ludzie nas kochają. Na pewno nie wrócę do Peru, to pewne – stwierdził Pizarro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Lukas Podolski zgłoszony na policję. Tego jeszcze nie grali... Lukas Podolski zgłoszony na policję. Tego jeszcze nie grali...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy