Tajemniczy Pizarro

Tajemniczy Pizarro
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Sky Sports

Claudio Pizarro wydaje się być nie do końca zdecydowany, czy pozostanie w Werderze na przyszły sezon.

Kontrakt Peuwiańczyka kończy się  w czerwcu 2013 roku, ale klauzula w nim zawarta mówi, że zawodnik może odejść za darmo po tych rozgrywkach Bundesligi.

Weteran bardzo szybko stał się ulubieńcem kibiców. W tym sezonie zdobył 15 goli w 18 meczach, co daje wspaniały wynik.  Taką średnią osiągają tylko najwybitniejsi napastnicy.
 
- W klubie panuje niesamowita, rodzinna atmosfera. Relacje między fanami, a zawodnikami są wyjątkowe, ludzie nas kochają. Na pewno nie wrócę do Peru, to pewne – stwierdził Pizarro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy