Talent z piątej ligi na celowniku Chelsea

Talent z piątej ligi na celowniku Chelsea
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Daily Mail

Sam Corne może wkrótce przenieść się na Stamford Bridge.

Corne ma 19 lat i występuje na pozycji środkowego pomocnika. W obecnym sezonie jest podstawowym piłkarzem Welling United, grającego w Conference National. To piąty poziom angielskich rozgrywek klubowych.

Skauci Chelsea oglądali Corne'a w ostatnim spotkaniu ligowym i wystawili mu pozytywne recenzje. Londyńczycy nie są jednak jedynym klubem zainteresowanym Anglikiem. Całkiem poważną konkurencją dla "The Blues" jest Millwall, które wprawdzie nie mogłoby zaoferować mu wyższego kontraktu i gra w League One, ale zagwarantowałoby młodemu zawodnikowi regularne występy w pierwszym zespole.

Konkurencja nie zniechęca jednak Chelsea, która wierzy, iż przekona Corne'a do kontynuowania swojej kariery piłkarskiej na Stamford Bridge. Bez względu na to, który zespół wykupi pomocnika, raczej nie będzie musiał płacić za niego majątku. Kontrakt 19-latka wygasa w czerwcu przyszłego roku, a zatem styczeń będzie ostatnią okazją dla Welling, by zarobić na swoim wychowanku więcej niż wynosi ekwiwalent za wyszkolenie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy