Tammy Abraham kluczem do transferu Romelu Lukaku. Transferowe domino

Tammy Abraham kluczem do transferu Romelu Lukaku. Transferowe domino fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Tammy Abraham odegra istotną rolę w finalizacji powrotu Romelu Lukaku do Chelsea - poinformował Gianluca Di Marzio.

„The Blues” dopną najprawdopodobniej swego i w drugiej połowie trwającego okna transferowego pozyskają nowego napastnika w osobie wspomnianego reprezentanta Belgii, który miał wyrazić gotowość do ponownego zasilenia szeregów londyńskiego klubu.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że kluczową rolę w tej nadchodzącej wielkiej operacji odegra Tammy Abraham.

Sześciokrotny reprezentant Anglii znajduje się od pewnego czasu na wylocie z „The Blues” i do tej pory był najmocniej łączony z przejściem do innego zespołu rywalizującego w Premier League. Teraz otworzyła się przed nim nowa furtka w postaci... Serie A.

23-latka nie łączy się z Interem Mediolan, ale jest za to poważnym kandydatem do zastąpienia w Atalancie Duvána Zapaty, który został wyznaczony na następcę Belga w „Nerazzurrich”.

Wspomniany dziennikarz spekuluje, że Kolumbijczyk, występujący na włoskich boiskach od sierpnia 2013 roku, mógłby zostać sprzedany przez Atalantę za około 40 milionów euro.

Potencjalna suma odstępnego za Abrahama nie jest na razie znana, ale można przypuszczać, że Chelsea zgodzi się na jego odejście za niewiele mniejszą kwotę.

Przedstawiciele włoskiego zespołu mają na dniach spotkać się z wysłannikami ekipy ze Stamford Bridge przy okazji rozgrywania towarzyskiego meczu z West Hamem United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy