Telenowela trwa. Mauro Icardi wrzucił na Instagrama słodkie zdjęcia... z Wandą Narą

Telenowela trwa. Mauro Icardi wrzucił na Instagrama słodkie zdjęcia... z Wandą Narą fot. Mauro Icardi [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mauro Icardi [Instagram]

Mauro Icardi uzyskał najprawdopodobniej wybaczenie od Wandy Nary za dopuszczenie się rzekomej zdrady. Wskazują na to wpisy umieszczone przez gracza Paris Saint-Germain na Instagramie.

Argentynka zamieściła w późny sobotni wieczór post w mediach społecznościowych wskazujący na to, że 28-letni zawodnik zdradził ją z inną kobietą (Eugenią Suárez - argentyńską aktorką, piosenkarką oraz modelką), co w konsekwencji zmusiło ją do natychmiastowego opuszczenia Paryża wraz ze swoimi dziećmi i udania się do domu w Mediolanie.

Mauro Icardi poczuł się na tyle przytłoczony takim obrotem spraw, że poprosił PSG o zgodę na opuszczenie kilku treningów, aby podjąć się próby ratowania związku. Trzeba też pamiętać, że Wanda Nara jest nie tylko jego żoną, ale i agentką.

Władze zespołu oraz sztab szkoleniowy przyjęły ze zrozumieniem trudną sytuację napastnika i przychyliły się do jego prośby. Argentyńczyk udał się w związku z tym w pogoń za małżonką, aby prosić ją o wybaczenie.

Wpisy zamieszczone przez niego na Instagramie po 24 godzinach od wybuchu całego zamieszania wskazują na to, że osiągnął zamieszczony cel.

28-latek pozwolił sobie na życzenie partnerce „Szczęśliwego dnia matki”, który 17 października wypada w ich rodzimej Argentynie.

Obecnie trudno wyrokować, czy Mauricio Pochettino będzie mógł skorzystać z usług Icardiego przy okazji nadchodzącego pojedynku w Lidze Mistrzów z RB Lipsk (19 października o godzinie 21:00).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy