Telewizja Polska zmienia plan w ostatniej chwili. Nie pokaże meczu z udziałem Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Telewizja Polska zmienia plan w ostatniej chwili. Nie pokaże meczu z udziałem Legii Warszawa [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska postanowiła w ostatniej chwili zrezygnować z możliwości transmitowania meczu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Legią Warszawa na rzecz spotkania na szczycie pomiędzy Lechią Gdańsk a Lechem Poznań.

TVP Sport ogłosiło jakiś czas temu, że w 22. kolejce Ekstraklasy przeprowadzi relację z bardzo ważnego starcia z udziałem Legii Warszawa, której przyjdzie się zmierzyć na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (19 lutego o godzinie 20:00).

Obie ekipy zamykają obecnie stawkę drużyn rywalizujących o mistrzostwo Polski i w związku z tym ich bezpośredni pojedynek można było uznać za ten z kategorii „o sześć punktów”.

Telewizja Polska postanowiła jednak w ostatniej chwili zdjąć to spotkanie ze swojej ramówki na rzecz przeprowadzenia relacji z innego meczu rozpoczętej już serii gier pomiędzy Lechią Gdańsk a Lechem Poznań (20 lutego o godzinie 17:30).

Z punktu widzenia przeciętnego kibica Ekstraklasy ten mecz jest dużo bardziej interesujący, bo zmierzy są się ze sobą dwa zespoły z górnych rejonów tabeli. „Biało-Zieloni” stracili ostatnio dystans do „Kolejorza” i w późne niedzielne popołudnie postarają się zniwelować swoją stratę do sześciu „oczek”.

Relację z tego starcia zobaczymy zatem nie tylko na Canal+ Premium, ale i TVP Sport z komentarzem Macieja Iwańskiego oraz Kazimierza Węgrzyna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy napastnik wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium Nowy napastnik wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium Zagraniczny transfer Łukasza Poręby. Stworzy polskie trio Zagraniczny transfer Łukasza Poręby. Stworzy polskie trio OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego James Rodríguez nie zmienia swojego stanowiska. Odrzucona oferta James Rodríguez nie zmienia swojego stanowiska. Odrzucona oferta Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy