Testowanie w Kielcach

Testowanie w Kielcach
Redakcja
Redakcja
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce testuje oprócz Marcina Woźniaka (o którym informowaliśmy już wcześniej) dwóch zawodników - Piotra Petasza i ukraińskiego bramkarza Ołeksija Szlakotina.


Petasz to 27-letni pomocnik, który ostatnio występował w Pogoni Szczecin, z którą rozwiązał kontrakt w grudniu. W tym sezonie rozegrał 9 spotkań dla "Portowców", wchodząc głównie z ławki rezerwowych. Ogólem, w barwach szczecińskiego klubu zagrał w 81 spotkaniach i zdobył 17 goli.

Drugi z testowanych graczy to Ołeksij Szlakotin. To dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi (197 cm wzrostu i 92 kg wagi) bramkarz występujący na co dzień w Zagłębiu Sosnowiec. W barwach tego klubu zaliczył jesienią dwanaście spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy