Testy medyczne Koseckiego

Testy medyczne Koseckiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Janas I Twitter

Jakub Kosecki jest coraz bliżej odejścia ze Śląska Wrocław.

Zgodnie z doniesieniami Piotra Janasa z „Gazety Wrocławskiej” 27-letni skrzydłowy lada moment może przenieść się do Turcji. Media już wcześniej łączyły Koseckiego z Adana Demirsporem, ale klub znad Bosforu nie przedstawił wrocławianom odpowiedniej oferty. Strony są jednak coraz bliżej zawarcia porozumienia.

„Kosecki poleciał do Turcji, gdzie przechodzi badania medyczne. Śląsk jeszcze nie doszedł do porozumienia z Demirsporem, ale obie strony mocno się zbliżyły. - Pozostały pewne kwestie techniczne. Transfer jest blisko, ale jeszcze nie przesądzam - mówi dyrektor Dariusz Sztylka” - napisał na Twitterze Janas.

Jak powiedział Sztylka, Kosecki otrzymał od Turków bardzo korzystną finansowo propozycję, ale rozsądne pieniądze musi otrzymać również klub z Wrocławia.

Pięciokrotny reprezentant Polski trafił do Śląska w 2017 roku, kiedy to wrócił do Polski z Niemiec, gdzie występował w Sandhausen. Od tamtej pory rozegrał w koszulce wrocławskiej ekipy 28 spotkań, notując pięć trafień i tyle samo asyst. Nowy sezon rozpoczął od bramki w meczu z Cracovią (3:1). 

Adana Demirspor  występuje w drugiej lidze tureckiej.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! OFICJALNIE: Ancelotti zwolniony z Napoli OFICJALNIE: Ancelotti zwolniony z Napoli Liga Mistrzów: Znamy już 14 uczestników fazy pucharowej Liga Mistrzów: Znamy już 14 uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy