Testy medyczne Koseckiego

Testy medyczne Koseckiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Janas I Twitter

Jakub Kosecki jest coraz bliżej odejścia ze Śląska Wrocław.

Zgodnie z doniesieniami Piotra Janasa z „Gazety Wrocławskiej” 27-letni skrzydłowy lada moment może przenieść się do Turcji. Media już wcześniej łączyły Koseckiego z Adana Demirsporem, ale klub znad Bosforu nie przedstawił wrocławianom odpowiedniej oferty. Strony są jednak coraz bliżej zawarcia porozumienia.

„Kosecki poleciał do Turcji, gdzie przechodzi badania medyczne. Śląsk jeszcze nie doszedł do porozumienia z Demirsporem, ale obie strony mocno się zbliżyły. - Pozostały pewne kwestie techniczne. Transfer jest blisko, ale jeszcze nie przesądzam - mówi dyrektor Dariusz Sztylka” - napisał na Twitterze Janas.

Jak powiedział Sztylka, Kosecki otrzymał od Turków bardzo korzystną finansowo propozycję, ale rozsądne pieniądze musi otrzymać również klub z Wrocławia.

Pięciokrotny reprezentant Polski trafił do Śląska w 2017 roku, kiedy to wrócił do Polski z Niemiec, gdzie występował w Sandhausen. Od tamtej pory rozegrał w koszulce wrocławskiej ekipy 28 spotkań, notując pięć trafień i tyle samo asyst. Nowy sezon rozpoczął od bramki w meczu z Cracovią (3:1). 

Adana Demirspor  występuje w drugiej lidze tureckiej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy