Testy medyczne Koseckiego

Testy medyczne Koseckiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Janas I Twitter

Jakub Kosecki jest coraz bliżej odejścia ze Śląska Wrocław.

Zgodnie z doniesieniami Piotra Janasa z „Gazety Wrocławskiej” 27-letni skrzydłowy lada moment może przenieść się do Turcji. Media już wcześniej łączyły Koseckiego z Adana Demirsporem, ale klub znad Bosforu nie przedstawił wrocławianom odpowiedniej oferty. Strony są jednak coraz bliżej zawarcia porozumienia.

„Kosecki poleciał do Turcji, gdzie przechodzi badania medyczne. Śląsk jeszcze nie doszedł do porozumienia z Demirsporem, ale obie strony mocno się zbliżyły. - Pozostały pewne kwestie techniczne. Transfer jest blisko, ale jeszcze nie przesądzam - mówi dyrektor Dariusz Sztylka” - napisał na Twitterze Janas.

Jak powiedział Sztylka, Kosecki otrzymał od Turków bardzo korzystną finansowo propozycję, ale rozsądne pieniądze musi otrzymać również klub z Wrocławia.

Pięciokrotny reprezentant Polski trafił do Śląska w 2017 roku, kiedy to wrócił do Polski z Niemiec, gdzie występował w Sandhausen. Od tamtej pory rozegrał w koszulce wrocławskiej ekipy 28 spotkań, notując pięć trafień i tyle samo asyst. Nowy sezon rozpoczął od bramki w meczu z Cracovią (3:1). 

Adana Demirspor  występuje w drugiej lidze tureckiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy