Testy medyczne Schürrle!

Testy medyczne Schürrle!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

André Schürrle jest o krok od związania się z nowym klubem.

Borussia Dortmund już kilka dni temu poinformowała, że Niemiec może opuścić zespół. Klub z Zagłębia Ruhry nie podał jednak, z kim prowadzone są rozmowy. Jak przyznał jego rzecznik: - To oczywiste, że nie zdradzimy, o jakim klubie tutaj mowa. Został po prostu zwolniony z obowiązków, by prowadzić rozmowy z inną drużyną. 

Teraz wiadomo, że piłkarz zdecydował się na przenosiny do Fulham. Jak informuje Sky Sports, 27-letni skrzydłowy przejdzie testy medyczne przed transferem do beniaminka Premier League już w środę. 

Na razie nie wiadomo, ile londyńczycy zaoferowali samej Borussii. Wszystko wskazuje jednak na to, że byli oni skuteczniejsi od włodarzy Crystal Palace oraz Milanu, z którymi to klubami również łączyło się Schürrle. 

57-krotny reprezentant swojego kraju trafił do Dortmundu w 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał w koszulce Borussii 51 meczów, notując osiem trafień i dziewięć asyst. 

Gra w Anglii nie będzie dla niego niczym nowym. W przeszłości był on zawodnikiem Chelsea. W jej barwach zaliczył 65 występów. 

Fulham tego lata przeprowadziło już jeden naprawdę głośny transfer, pozyskując Jeana Michaëla Seriego. Do tego klub z Londynu zakontraktował Fabriego i Maxime'a Le Marchanda.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy