Tevez i Lopez: Decyzja zapadnie w piątek

Tevez i Lopez: Decyzja zapadnie w piątek
Redakcja
Redakcja
Źródło: Tutto Mercato

Wczoraj wieczorem w restauracji "Giannino" doszło do spotkania władz Milanu z Maxi Lópezem, jego agentami, oraz... Andrea D'Amico - doradcą Carlosa Téveza.

- Mogę jedynie powiedzieć, że jeśli nie jego [Maxi López], to weźmiemy Téveza, ale są to opcje alternatywne. Ostateczną decyzję odnośnie Argentyńczyka podejmiemy w piątek - oświadczył przed rozpoczęciem spotkania wiceprezes mediolańskiego zespołu.

 
To co nie jest jeszcze rozstrzygnięte dla działaczy AC Milanu, jak wyjawiło Tutoo Mercato Web, jest o dziwo oczywiste dla prezesa Catani - Antonia Pulvirenti.
 
- Dla nas Maxi López jest już graczem Mialnu - miał on bowiem stwierdzić.
 
I w tym wszystkim odnajduje się również agent skłóconego "Apacza", który chce iść na kompromis. Umieszcza on wprawdzie definitywnie Maxi Lópeza, ale nadal zostawiając otwartą furtkę dla swojego podopiecznego.
 
- W trakcie piłkarskiej kariery pociągi takie jak Milan nie przyjeżdżają zbyt wiele razy. Powiedzieli nam, abyśmy poczekali trochę dłużej niż przewidziane 24-48 godzin - skomentował, po czym dodał - Milan musi rozstrzygnąć tę sytuację, ale wierzę w Adriano Gallianiego [wiceprezes AC Milanu]. Nie wiem jeszcze kiedy, ale Maxi López będzie graczem "Rossonierich". Ten piłkarz przynosi szczęście, bo kiedy grał w Barcelonie, wygrali oni Ligę Mistrzów. Miejmy nadzieję że tutaj historia się powtórzy.
 
Jeżeli obaj zawodnicy ostatecznie dołączyliby do Milanu, ekipa ta zyska niesamowitą siłę ognia, mając już w składzie takich zawodników jak m.in. Alexandre Pato.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy