Tévez: Kiedy trafiłem do United, moje auto było gówniane. Rooney dał mi Lamborghini

Tévez: Kiedy trafiłem do United, moje auto było gówniane. Rooney dał mi Lamborghini fot. Boca Juniors
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TyC Sports

Carlos Tévez w jednym z wywiadów wspomina swoją przygodę z Manchesterem United oraz przyjaźń z Wayne’em Rooneyem.

Kariera napastnika, który występuje teraz w Boca Juniors, powoli zbliża się ku końcowi. W przeszłości miał on jednak okazję występować w wielu mocnych i znanych klubach.

Latem 2007 roku Argentyńczyk trafił do Manchesteru United, gdzie szybko zaprzyjaźnił się Wayne’em Rooneyem. Przyznał jednak, że na początku czuł się w nowym miejscu nieswojo ze względu na swój status materialny.

- W zasadzie od początku bardzo dobrze dogadywałem się z Rooneyem. Był mi bliski, bo pochodził z biednej dzielnicy Liverpoolu. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Dosyć szybko złapaliśmy dobry kontakt.

- Pamiętam jak u progu mojej przygody, na treningi wszyscy przyjeżdżali samochodami typu Ferrari czy Lamborghini. Nawet najsłabsi zawodnicy mieli takie. Ja wówczas dostałem od klubu Audi i z niego korzystałem, a koledzy z szatni śmiali się, jakbym jeździł małym Fiatem. Wtedy też Wayne udowodnił, że jest szalonym gościem i dał mi swoje Lamborghini. To był prezent - przyznaje Tévez.

35-latek występuje obecnie w Boca Juniors. Umowa z tym klubem obowiązuje go do 31 grudnia 2019 roku. Wydaje się jednak, że wkrótce zostanie przedłużona.

- Chcę tu zostać. Na razie mam chęć, by kontynuować przygodę z piłką, ale w ojczyźnie. Nawet jeśli teraz zadzwoniłby do mnie Real Madryt, to bym odmówił - zakończył.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy