The Independent: Neymar jednak do Realu Madryt? PSG gotowe na wymianę

The Independent: Neymar jednak do Realu Madryt? PSG gotowe na wymianę fot.
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

„The Independent” pisze o potencjalnej wymianie z udziałem Garetha Bale'a i Neymara.

Temat łączonej transakcji mieli zapoczątkować przedstawiciele brazylijskiego gwiazdora, któremu zależy na odejściu z Paris Saint-Germain. Jego władze mają z kolei z optymizmem zapatrywać się na taką operację. W grę wchodziłaby wymiana zawodników z dopłatą ze strony Realu Madryt.

Działacze PSG podkreślają, że Neymar może opuścić klub w przypadku pojawienia się naprawdę lukratywnej oferty. Nie od dziś wiadomo jednak, że chętniej sprzedaliby go właśnie do Realu niż Barcelony, z którą nie utrzymują dobrych relacji.

Pytanie tylko, co na to wszystko „Królewscy”. Całkiem niedawno pojawiły się informacje sugerujące, że zrezygnowali oni z pomysłu ściągnięcia do siebie Neymara. Być może jednak spojrzą na sprawę nieco inaczej, jeśli w grę wejdzie jednoczesne odejście Bale'a.

Madrytczycy od pewnego czasu wypychają Walijczyka z klubu. W weekend jednoznacznie na ten temat wypowiedział się trener „Królewskich”, Zinédine Zidane. - Mamy nadzieję, że wkrótce odejdzie. To byłoby najlepsze rozwiązanie dla każdego. Obecnie pracujemy nad jego transferem do jednego z klubów. Nie czuję do niego osobistej urazy, ale nadchodzi taki czas, że trzeba zrobić pewne rzeczy, bo taka zaistniała konieczność - stwierdził Francuz.

„The Independent” dodaje, że PSG może rozważyć ściągnięcie Bale'a również w przypadku przenosin Neymara do Barcelony.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy