The Independent: Neymar jednak do Realu Madryt? PSG gotowe na wymianę

The Independent: Neymar jednak do Realu Madryt? PSG gotowe na wymianę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

„The Independent” pisze o potencjalnej wymianie z udziałem Garetha Bale'a i Neymara.

Temat łączonej transakcji mieli zapoczątkować przedstawiciele brazylijskiego gwiazdora, któremu zależy na odejściu z Paris Saint-Germain. Jego władze mają z kolei z optymizmem zapatrywać się na taką operację. W grę wchodziłaby wymiana zawodników z dopłatą ze strony Realu Madryt.

Działacze PSG podkreślają, że Neymar może opuścić klub w przypadku pojawienia się naprawdę lukratywnej oferty. Nie od dziś wiadomo jednak, że chętniej sprzedaliby go właśnie do Realu niż Barcelony, z którą nie utrzymują dobrych relacji.

Pytanie tylko, co na to wszystko „Królewscy”. Całkiem niedawno pojawiły się informacje sugerujące, że zrezygnowali oni z pomysłu ściągnięcia do siebie Neymara. Być może jednak spojrzą na sprawę nieco inaczej, jeśli w grę wejdzie jednoczesne odejście Bale'a.

Madrytczycy od pewnego czasu wypychają Walijczyka z klubu. W weekend jednoznacznie na ten temat wypowiedział się trener „Królewskich”, Zinédine Zidane. - Mamy nadzieję, że wkrótce odejdzie. To byłoby najlepsze rozwiązanie dla każdego. Obecnie pracujemy nad jego transferem do jednego z klubów. Nie czuję do niego osobistej urazy, ale nadchodzi taki czas, że trzeba zrobić pewne rzeczy, bo taka zaistniała konieczność - stwierdził Francuz.

„The Independent” dodaje, że PSG może rozważyć ściągnięcie Bale'a również w przypadku przenosin Neymara do Barcelony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Liga Mistrzów: Awantura po meczu Lyonu. Depay stanął w obronie Marcelo [WIDEO] Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Mertens na wylocie z Napoli. Skończy się zaskakującym transferem?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy