The Sun: Angielski klub chce Grosickiego i szykuje ofertę za Polaka

The Sun: Angielski klub chce Grosickiego i szykuje ofertę za Polaka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Sun I The Nottingham Post

Zdaniem „The Sun” Kamil Grosicki znalazł się na celowniku Nottingham Forest.

Menedżer Nottingham, Martin O'Neill, bardzo chce mieć w swoim zespole reprezentanta Polski i działacze Forest mają złożyć Hull City ofertę za 30-latka w wysokości 2,5 miliona funtów, a więc niecałych trzech milionów euro.

Kontrakt Grosickiego z Hull jest ważny do 30 czerwca 2020 roku. Jego odejście z zespołu „Tygrysów” już tego lata jest jednak bardzo prawdopodobne. Polski skrzydłowy oczekuje długoterminowej umowy, czego Hull nie jest w stanie mu zagwarantować. Jakiś czas temu pojawiały się nawet informacje sugerujące, że jeśli do klubu nie wpłyną konkretne oferty za Grosickiego, działacze „Tygrysów” mogą po prostu rozstać się z nim, rozwiązując kontrakt Polaka za porozumieniem stron. Wszystko po to, by odciążyć budżet płacowy.

Pirorytetem dla Grosickiego pozostaje dalsza gra w Anglii. 30-latek przyznał niedawno, że jego marzeniem jest powrót do Premier League, ale na razie prawdopodobnie żaden klub z najwyższego szczebla nie złożył za niego propozycji.

Nottingham zakończyło sezon 2018/2019 na dziewiątym miejscu w tabeli Championship. Zespół O'Neilla zdobył 66 punktów w 46 spotkaniach. Hull uplasowało się na trzynastej lokacie.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy