The Telegraph: Nowy cel transferowy Chelsea

The Telegraph: Nowy cel transferowy Chelsea
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Choć FIFA nałożyła na Chelsea zakaz transferowy na dwa najbliższe okna, londyński klub cały czas wierzy w to, że kara zostanie przesunięta w czasie. Z przenosinami do zespołu ze stolicy Anglii łączy się nowych zawodników.

Władze „The Blues” odwołały się od decyzji światowej piłkarskiej centrali i mimo że szanse na to są minimalne, na Stamford Bridge podobno cały czas tli się nadzieja, iż zakaz zostanie przesunięty. Na wypadek tego Chelsea rozgląda się za nowymi piłkarzami. Zdaniem „The Telegraph” na jej celowniku znalazł się Youcef Atal z Nice.

22-letni prawy obrońca z Algierii, który może występować również bliżej bramki rywala, trafił do Francji w zeszłym roku. Wcześniej reprezentował barwy KV Kortrijk. W koszulce Nice rozegrał do tej pory 25 spotkań w Ligue 1. Strzelił w nich sześć goli. W miniony weekend zanotował hat-tricka w meczu z Guingamp (3:0).

Atal szybko wzbudził zainteresowanie czołowych europejskich klubów i pozyskać chce go nie tylko Chelsea. Algierczyka bacznie obserwują również przedstawiciele Atlético Madryt oraz Bayernu.


Nice oczywiście nie planuje szybkiego rozstania z 22-latkiem, ale jak to w podobnych przypadkach bywa, pojawienie się naprawdę atrakcyjnej oferty może wszystko zmienić. Obecnie za Atala trzeba zapłacić przynajmniej 40 milionów euro.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy