Thierry Henry zrezygnował z prowadzenia Montreal Impact [OFICJALNIE]

Thierry Henry zrezygnował z prowadzenia Montreal Impact [OFICJALNIE] fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Montreal Impact

Montreal Impact poinformował o odejściu z klubu Thierry’ego Henry’ego. To Francuz zrezygnował ze stanowiska jego trenera.

- Podjąłem tę decyzję z ciężkim sercem. Ostatni rok był dla mnie niezwykle trudny. Z powodu pandemii koronawirusa nie mogłem zobaczyć swoich dzieci. Niestety ze względu na trwające ograniczenia sytuacja nie uległaby zmianie. Ta separacja jest zbyt dużym obciążeniem zarówno dla mnie, jak i dzieci. Dlatego z wielkim smutkiem zdecydowałem się odejść z klubu i wrócić do Londynu - powiedział Henry.

Kanadyjski klub rywalizujący w MLS podziękował Francuzowi, informując, że rozpoczął już poszukiwania nowego szkoleniowca.

Henry prowadził Montreal od końcówki 2019 roku. W sumie drużyna rozegrała pod jego wodzą 29 meczów, notując w nich dziewięć zwycięstw, cztery remisy i 16 porażek. W sezonie 2020 zajęła dziewiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

43-latek, który wcześniej pracował też w AS Monaco, ostatnio był łączony z objęciem Bournemouth. Władze „Wisienek” poinformowały już jednak, że zespół do końca sezonu poprowadzi Jonathan Woodgate.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy