Thilo Kehrer przeniesie się z PSG do Premier League?!

Thilo Kehrer przeniesie się z PSG do Premier League?! fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Thilo Kehrer stał się poważnym celem transferowym dla West Hamu United, który nadesłał do Paris Saint-Germain ofertę wykupu - oznajmił Florian Plettenberg.

Obecna sytuacja kadrowa „Młotów” jest nie do pozazdroszczenia, w szczególności w linii obrony. Podczas meczu pierwszej kolejki Premier League z Manchesterem City David Moyes miał do dyspozycji tylko jednego w pełni zdrowego piłkarza w postaci Kurta Zoumy, dlatego też londyńczykom zależy na uzupełnieniu kadry kolejnym defensorem.

Co prawda na London Stadium za niebagatelne pieniądze został sprowadzony Nayef Aguerd, jednak ten podczas przygotowawczego tournée odniósł poważny uraz stawu skokowego, wykluczający go z rywalizacji na dłuższy okres.

Stąd działacze West Hamu wpadli na pomysł, aby zainteresować się ponadprzeciętnym reprezentantem Niemiec. Według dziennikarza „Sky”, na Parc des Princes trafiła już oferta o wartości w granicach 10-12 milionów euro. Ta kwota zdecydowanie nie mieści się w pierwotnych oczekiwaniach mistrza Francji, który życzy sobie 20 milionów.

Już teraz wiadomo, że o pozyskanie Kehrera angielskiemu potentatowi łatwo nie będzie. Udział w wyścigu o 25-latka bierze także Sevilla, mogąca zaoferować, w przeciwieństwie do West Hamu, udział w elitarnej Lidze Mistrzów.

Potrafiący również sprawować rolę prawego obrońcy Kehrer w minionej kampanii zanotował 34 występy, okraszone dwoma trafieniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy