Thomas Müller podjął decyzję w sprawie przyszłości

Thomas Müller podjął decyzję w sprawie przyszłości fot. katatonia82 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SportBild

Thomas Müller, piłkarz Bayernu Monachium, oświadczył, że latem 2024 roku nie zamierza kończyć kariery.

Cofnięty napastnik jest żywą legendą „Gwiazdy Południa”. Grał on u boku Miroslava Klose, Luki Toniego, Mario Gómeza i oczywiście Roberta Lewandowskiego.

Wspomniana czwórka korzystała z nadzwyczajnych umiejętności asystowania kolegom, którymi dysponuje Niemiec.

Przez wszystkie lata Thomas Müller uzbierał łącznie 237 goli, co daje mu trzecie miejsce w historycznej klasyfikacji strzelców. Na ten dorobek składają się również dwa trafienia z trwającego sezonu.

34-latek ciągle jest powoływany do reprezentacji Niemiec i wydaje się, że latem 2024 roku weźmie udział w mistrzostwach Europy.

Fakty są jednak takie, że w tym samym czasie wygasa umowa zawodnika.

Bayern Monachium wykazuje gotowość przedłużenia współpracy, ale nawet jeśli do tego nie dojdzie, atakujący nie zamierza kończyć kariery.

– Zdecydowanie chcę kontynuować grę przez następne 12 miesięcy po 30 czerwca 2024 roku. Przynajmniej taki jest mój plan. Wciąż dobrze się bawię na boisku, mam nadzieję, że to widać – wyznał w rozmowie z dziennikiem „SportBild”.

Negocjacje kontraktowe powinny rozpocząć się w najbliższych tygodniach.

Wśród opcji transferowych są z pewnością kluby z Major League Soccer.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy