Tiago na wylocie?

Tiago na wylocie?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfer Market Web

Obrońca Fenerbahce - Diego Lugano oraz pomocnik Boca Juniors - Pablo Ledesma to dwaj piłkarze, którymi interesuje się trener "Starej Damy" - Claudio Ranieri. <br><br> Na liście "do odstrzału" znalazł się (...)

Obrońca Fenerbahce - Diego Lugano oraz pomocnik Boca Juniors - Pablo Ledesma to dwaj piłkarze, którymi interesuje się trener "Starej Damy" - Claudio Ranieri.

Na liście "do odstrzału" znalazł się natomiast Tiago, który trafił do Turynu tego lata z OL.

Na chwilę obecną Portugalczyk przegrywa rywalizację o miejsce w składzie z Argentyńczykiem Sergio Almironem.
Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy