Tim Howard odejdzie z Evertonu

Tim Howard odejdzie z Evertonu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: NBC

Według "NBC" Tim Howard najprawdopodobniej zaraz po zakończeniu sezonu Premier League zdecyduje się na powrót do Stanów Zjednoczonych.

Transfer może zostać sfinalizowany w najbliższym czasie, jednak do przeprowadzki doszłoby oczywiście dopiero w maju.

Najpoważniejszą opcją w tej chwili ma być Colorado Rapids.

36-letni Amerykanin nie prezentuje w tym sezonie najwyższej formy, często bywa krytykowany za swoje występy w bramce Evertonu. Menadżer Roberto Martinez wciąż jednak stawia na niego.

Howard do Anglii przeprowadził się w 2003 roku. W Manchesterze United zaliczył 45 meczów, od 2006 roku broni już w "The Toffees".

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy