To będzie pierwszy transfer nowego dyrektora sportowego Rakowa Częstochowa?!

To będzie pierwszy transfer nowego dyrektora sportowego Rakowa Częstochowa?! fot. Raków Częstochowa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Raków Częstochowa ogłosił mianowanie Samuela Cárdenasa nowym dyrektorem sportowym. Ten od razu bierze się do roboty i wkrótce powinniśmy poznać pierwszy ruch z jego udziałem. Wiele wskazuje na to, że będzie nim Muhamed Šahinović.

Raków Częstochowa od kilku tygodni pracował nad zatrudnieniem nowego dyrektora sportowego. Pod uwagę brano kilka opcji, ale ostatecznie uznano, że najlepsze rozwiązanie to Samuel Cárdenas

Niemiec trafił do Polski z KAA Gent, gdzie był szefem skautingu.

Nowy dyrektor sportowy zapowiedział, że już rozpoczął pracę nad zimowym oknem, a efekty powinniśmy poznać wkrótce.

Jeśli wierzyć doniesieniom bałkańskich mediów, to jego pierwszym wzmocnieniem będzie Muhamed Šahinović.

Ostatnio sport1.oslobodjenje.ba informowało, że golkiper w zimie zakotwiczy pod Jasną Górą. Transfer jest ponoć dogadany i wkrótce powinniśmy spodziewać się w tej sprawie oficjalnych wieści.

Na ten moment nie wiadomo, czy będzie on następcą Vladana Kovačevicia, czy też rywalem w walce o wyjściowy skład.

Przyszłość 25-latka na ten moment nie jest jeszcze znana.

Muhamed Šahinović to natomiast zawodnik FK Sarajevo, który w tym sezonie wystąpił w 15 spotkaniach. Na jego dorobek składa się pięć czystych kont.

Golkiper to reprezentant Bośni i Hercegowiny do lat 21.

Raków Częstochowa już w środę rozegra następny mecz. Tym razem zespół Dawida Szwargi zmierzy się w 1/8 finału Pucharu Polski z Cracovią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy