To koniec Latala w Piaście?

To koniec Latala w Piaście?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Katowicki Sport

Radoslav Latal przyznał po meczu z Zagłębiem, że latem może opuścić Gliwice.

Piast Gliwice stanął przed szansą zdobycia mistrzostwa Polski, jednak ostatniego dnia rozgrywek Ekstraklasy przegrał swój mecz z Zagłębiem 0:1. Główny rywal w walce o tytuł, Legia, wygrała z Pogonią 3:0 przez co trofeum trafiło do Warszawy. Trener nowego wicemistrza Polski przyznał, że to może być koniec jego przygody w Gliwicach.

- Być może to był mój ostatni mecz w roli szkoleniowca Piasta - powiedział na pomeczowej konferencji.

Trener Latal już przed spotkaniem z "Miedziowymi" nie wyrażał się zbyt pewnie o swojej przyszłości, lecz jednocześnie zaznaczał, że będzie naciskał na pozostanie w drużynie Kamila Vacka i Martina Nespora, którzy obecnie są tylko wypożyczeni ze Sparty Praga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy