„To łączy Tobiasza, Szczęsnego i Boruca”. Jacek Zieliński ujawnia wielki atut bramkarza Legii Warszawa

„To łączy Tobiasza, Szczęsnego i Boruca”. Jacek Zieliński ujawnia wielki atut bramkarza Legii Warszawa fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cafe Futbol

Dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński był gościem „Cafe Futbol”, gdzie nie mogło zabraknąć wątku Kacpra Tobiasza.

Legia Warszawa wygrała kilka dni temu Puchar Polski, a duży udział miał w tym sukcesie Kacpra Tobiasz. Golkiper świetnie spisał się w serii rzutów karnych, gdzie obronił decydującą jedenastkę.

Choć umowa 20-latka z obecnym zespołem wygasa 30 czerwca 2026 roku, to nadal nie wiadomo, jaka będzie jego przyszłość. Bardzo możliwe, że latem poszuka dla siebie nowych wyzwań.

Nie ma wątpliwości, że golkiper to wielka nadzieja nie tylko stołecznej drużyny, ale i reprezentacji Polski.

Z podobnego założenia wychodzi również dyrektor sportowy Jacek Zieliński, który wyznał w programie „Cafe Futbol”, co jego zdaniem łączy Tobiasza z takimi tuzami, jak Artur Boruc czy Wojciech Szczęsny.

- Jakie cechy wspólnie mają Kacper Tobiasz, Boruc i Szczęsny? Konstrukcję układu nerwowego - zaczął.

- Każdy z nich potrzebuje potężnych bodźców, by się zmieszać czy poczuć stres. Oni z reguły reagują bardzo spokojnie, co pozwala im się zachować w wielu sytuacjach w należyty sposób - dodał.

Reprezentant Polski do lat 21 rozegrał w tym sezonie 24 spotkania, a w nich notował dziesięć czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy