To może być jeden z najciekawszych transferów okna. Kopczyński blisko opuszczenia Legii

To może być jeden z najciekawszych transferów okna. Kopczyński blisko opuszczenia Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Małgorzata Chłopaś I Twitter

Michał Kopczyński lada moment może opuścić Legię Warszawa.

O zainteresowaniu defensywnym pomocnikiem Legii ze strony działaczy Wellington Phoenix media informowały już kilka dni temu. Wszystko wskazuje na to, że 26-latek przystanie na dość zaskakującą propozycję.

„Na ten moment Michał Kopczyński bardzo blisko wyprawy do Nowej Zelandii (Wellington Phoenix z ligi australijskiej). Jeśli nic się nie wykrzaczy, to w czwartek wylot. Planowane jest roczne wypożyczenie” - napisała na Twitterze Małgorzata Chłopaś.

Nowozelandzki zespół rywalizuje na co dzień w australijskiej A-League. W sezonie 2017/2018 zajął dziewiąte miejsce w tabeli. Dla piłkarza taka przeprowadzka może być wielką - nie tylko piłkarską - przygodą.

Kopczyński trafił do Legii w 2000 roku. Jeśli chodzi o pierwszy zespół, do tej pory zanotował w nim 77 występów (gol i trzy asysty). Najlepsze były dla niego rozgrywki 2016/2017, w czasie których - oprócz 31 meczów w Ekstraklasie - pięciokrotnie wybiegał na murawę w Lidze Mistrzów.

Ostatni występ w pierwszej drużynie Legii Kopczyński zaliczył jednak w grudniu zeszłego roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy