To on zastąpi Wengera?

To on zastąpi Wengera?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Star

Jak informuje „Daily Star”, jeśli Arsène Wenger odejdzie z Arsenalu, jego następcą będzie Eddie Howe.

Kontrakt Wengera wygasa wraz z końcem tego sezonu. Zdaniem angielskich mediów nie zostanie on przedłużony i Francuz po 20 latach pożegna się z Arsenalem.

Howe ma być idealnym kandydatem na jego następcę. Młody szkoleniowiec Bournemouth niedawno łączony był z objęciem stanowiska selekcjonera reprezentacji Anglii, ale jak wiadomo angielska federacja postawiła ostatecznie na o wiele bardziej doświadczonego, Sama Allardyce'a.

38-latek pracuje z Bournemouth nieprzerwanie od 2012 roku. Po awansie do Premier League, w poprzednim sezonie zajął z nią 16. miejsce w lidze.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy