To się nazywa powrót. Od 6:1 do 6:7! [WIDEO]

To się nazywa powrót. Od 6:1 do 6:7! [WIDEO] fot. Transfery.info
Źródło: Łączy Nas Piłka I Kasta Szczecin-Majowe

W miniony weekend doszło do niezwykłego meczu w jednej ze szczecińskich klas B (ósmy poziom rozgrywkowy).

W niedzielę Zryw Kołbaskowo mierzył się z Kastą Szczecin-Majowe. Do przerwy gospodarze prowadzili z przyjezdnymi 5:1. Tuż po niej podwyższyli wynik na 6:1 i ich zwycięstwo wydawało się przesądzone.

Wtedy doszło jednak do niesamowitego zwrotu akcji. Między 50. a 86. minutą Kasta strzeliła bowiem sześć goli i to ona wygrała ostatecznie 7:6. Pięć bramek w niecałe 40 minut zdobył Karol Izdebski.

Dzięki zwycięstwu ekipa ze Szczecina wyprzedziła swojego ostatniego rywala w tabeli klasy B (Szczecin III). W 16 dotychczasowych spotkaniach zdobyła 20 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce. Zryw z dorobkiem 19 „oczek” jest dziesiąty.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wbija szpilę PSG. Zemsta słodka niczym wino [FOTO] Borussia Dortmund wbija szpilę PSG. Zemsta słodka niczym wino [FOTO] Borussia Dortmund awansowała do finału Ligi Mistrzów. Zarobi na tym... Manchester United Borussia Dortmund awansowała do finału Ligi Mistrzów. Zarobi na tym... Manchester United Lament w Parku Książąt. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów! [WIDEO] Lament w Parku Książąt. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów! [WIDEO] Niewypał transferowy wróci do Legii Warszawa. Klub go nie chce Niewypał transferowy wróci do Legii Warszawa. Klub go nie chce Manchester United wybrał nowego trenera?! Negocjacje z „topowym kandydatem” Manchester United wybrał nowego trenera?! Negocjacje z „topowym kandydatem” Josué rozczarowany postawą Legii Warszawa. „Do samego końca na to liczył” Josué rozczarowany postawą Legii Warszawa. „Do samego końca na to liczył” Lukas Podolski zapowiedział koniec kariery. „Po tym skończę” Lukas Podolski zapowiedział koniec kariery. „Po tym skończę”