2024-10-15 19:14:33; Aktualizacja: 39 minut temu
To wyglądało fatalnie! Kluczowy gracz Rakowa Częstochowa zniesiony na noszach Fot. TVP Sport
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Polski U-21 mierzyła się w ostatnim meczu eliminacji do Mistrzostw Europy z Niemcami. Niestety, do końca spotkania nie dotrwał Ariel Mosór, który został mocno poturbowany. Murawę opuścił na noszach. „Dramat” - skomentował Filip Macuda.

Reprezentacja Polski do lat 21 po zaciętym boju zremisowała z Niemcami 3:3. O wynik ten nie było łatwo. Po pierwszej połowie drużyna prowadzona przez Adama Majewskiego przegrywała 1:3.

Zryw „Biało-Czerwonych” w 50. minucie doprowadził do drugiego trafienia. O wyrównanie zadbał natomiast po świetnym rajdzie Mariusz Fornalczyk.

Niestety, do ostatniego gwizdka nie dotrwał Ariel Mosór. Na dwie minuty przed regulaminowym czasem gry doznał poważnej kontuzji, która wymagała interwencji medyków. Podczas walki o górną piłkę źle postawił stopę i doszło do urazu. Murawę opuścił na noszach.

„Ariel Mosór opuszcza boisko na noszach. Chwilę wcześniej był otoczony przez kolegów i rywali. Dramat obrońcy” - napisał Filip Macuda.

Na ten moment nie wiadomo, jak poważna jest sytuacja. Obrazki widoczne na boisku nie napawają optymizmem.

Ariel Mosór pod koniec sierpnia dołączył do Rakowa Częstochowa. Pod wodzą Marka Papszuna rozegrał już pięć spotkań - czterokrotnie pojawiał się w podstawowej jedenastce.